PROJEKTOVÝ DEN „VÁNOCE A JEŽÍŠKOVA VNOUČATA“

Ježíškova vnoučata

Naše škola se zapojila do projektu Ježíškova vnoučata. Jeho cílem je v předvánočním čase splnit co nejvíce přání lidem, kteří nedostali dárek již celou věčnost. Tedy babičkám a dědečkům v domovech pro seniory. Projekt zaštiťuje Český rozhlas. Děti v naší škole se rozhodly zapojit a vytvořily více než stovku originálních vánočních přáníček, které se poté hromadně odeslaly. Více informací o celém projektu lze nalézt na www.jeziskovavnoucata.cz nebo www.facebook.com/jeziskovavnoucata 

Projektový den „Vánoce“

V úterý 11. 12. se ze cvičné kuchyňky linula vůně vánočního cukroví. Žáci 7.A a 5.C společnými silami vytvořili nejen sladké, ale i slané pohoštění pro odpolední Den otevřených dveří a zároveň si vyzkoušeli pečení tradičních vánočních delikates. Celé dopoledne doplnily koledy a povídání o tradicích spojených s nejkrásnějšími svátky v roce.

Soňa Hemišová, Radka Sekyrová, Kateřina Jehličková a Hana Jandová