ZŠ MOJŽÍŘ OPĚT V PRAZE, TENTOKRÁT VÁNOČNÍ.

Výběr žáků 2. stupně vyrazil v úterý 11. 12. 2018 do vánoční Prahy. A stálo to za to. Viděli jsme Václavské náměstí, Staroměstské náměstí s vánočním stromečkem a vánočními trhy, Karlův most, MC Donald´s, Nerudovu ulici, Pražský hrad zrovna ve chvíli, kdy se 12:00 hodin střídala hradní stráž, chrám sv. Víta, trhy na hradě… Pak jsme se metrem přepravili k hlavnímu nádraží, kde na nás čekal pan Hlavenka, který opět spolehlivě zajistil dopravu. Po celou dobu jsme ale měli pocit, že nás sledoval modrý muž, kterého jsme potkali hned na začátku naší výpravy. Měli jsme dokonce pocit, že s námi přijel i na naše vánoční trhy, které se konaly tradičně v jídelně a byly spojené s Dnem otevřených dveří a ukázkami činností našich žáků. Dokonce si myslíme, že i škodolibě zkazil některé fotografie. Možná se nám ho podařilo vyfotit, když už se zbavil své modré kůže…a třeba se Vám ho podaří najít v naší galerii.

František Bret