NAŠE DÍVČÍ REPREZENTACE BOJOVALA V OKRESNÍM KOLE VE FLORBALU

Ve čtvrtek 6. 12. 2018 se dívčí florbalová reprezentace naší školy zúčastnila okresního finále kategorie IV. – dívek z 8. a 9. tříd. Školu reprezentovaly Eliška Otradovská, Kateřina Miková, Michaela Makulová, Marie Urbanská, Gabriela Svobodová, Štefánie Horvátová, Nikola Horváthová a Patricie Kurejová. Náš florbalem prakticky nepolíbený tým složený ze samých amatérek ostudu rozhodně neudělal a v soutěži obsadil celkově 5. místo.  Od profesionálek ze Stříbrnické sice ženy dostaly podle očekávání „nařezáno“, v zápase s Anežkou Českou jsme ale sehráli důstojnou roli a proti Elišce jsme dokonce sahali po vítězství. Celou dobu jsme vedli a ani po soupeřově vyrovnání jsme nesložili zbraně. O našem historickém vítězství pak mohla rozhodnout Štefánie „Fífa“ Horváthová, které ve výborné pozici těsně před koncem zápasu trefila tyčku. Ženy ale rozhodně nezklamaly, bojovaly a všechny přežily a za to jim patří dík. Největší poděkování pak patří trenérovi a vedoucímu týmu Mgr. Karlu Bendlmajerovi za přípravu a vedení týmu. Jen tak dál !

 

Mgr. František Bret