ÚVODNÍ TŘÍDNÍ SCHŮZKY SE BUDOU KONAT VE ČTVRTEK 7.9. 2023 OD 16:00 HODIN + PROJEKT CHARITY ÚSTÍ NAD LABEM

Vážení rodiče, úvodní třídní schůzky se budou konat hned ve čtvrtek 7.9. 2023 (školní rok u nás začíná až ve středu 6.9. 2023) od 16:00 hodin. Dozvíte se důležité informace pro zdárný průběh vzdělávání Vašich dětí a zároveň se Vám představí  projekt CHARITY ÚSTÍ NAD LABEM, která bude ve středu 13. 9. 2023 slavnostně otevírat DŮM SVATÉHO MATERNY v Mojžíři, v ulici Hlavní 200. CHARITA ÚSTÍ NAD LABEM JE PŘIPRAVENA VÁM POMÁHAT – klubík pro malé děti, odpolední klub pro větší děti, poradenství, přátelská setkání atd.

Pracovníci charity budou k dispozici v aule v 16:45 hodin (po skončení třídní schůzky) pro případné konzultace.

Pozvánku na slavnostní otevření najdete zde: SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ DOMU SV. MATERNY V MOJŽÍŘI – HLAVNÍ 200

A tady se můžete podívat, co připravuje Charita pro Vás a Vaše děti:

Mgr. Karel Bendlmajer

ředitel školy