NÁŠ ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT MÍŘÍ DO SENÁTU PARLAMENTU ČESKÉ REPUBLIKY

Vážení rodiče, milí žáci a příznivci naší školy,

tímto bychom Vás všechny chtěli požádat o podporu našeho žákovského parlamentu a jejich projektu „Den proti drogám“. Hlasovat můžete na YouTube https://youtu.be/cmjmp8Q4Wao tak, že dáte palec nahoru 👍

Informace o projektu:

Projekt proběhl v listopadu 2022. Týkal se zatím pouze 2. stupně. Byl zaměřen na informovanost a prevenci našich žáků v oblasti drog. V lednu nám přišla nabídka z centra pro demokratické učení, abychom vybrali projekty, které podle žákovského parlamentu byly úspěšné v loňském roce a jsou ojedinělé nebo výjimečné. Zaslali jsme dva. Poté komise v Praze vybrala 10 nejlepších projektů za rok 2022. Náš projekt „Den proti drogám“ je mezi těmi deseti nejlepšími. 23. března jede 6 žáků prezentovat náš projekt do Valdštejnského paláce (Senátu PČR), obhajovat ho a bojovat o první místo.

Děkujeme za podporu našeho žákovského parlamentu „PARTY EM“.

Mgr. Soňa Hemišová