INFORMACE PRO RODIČE VYCHÁZEJÍCÍCH ŽÁKŮ

Vážení rodiče,

Ve středu 10. 11.  2021 se koná od 16.30 hodin v aule naší školy schůzka s rodiči vycházejících žáků. Vzhledem k epidemiologické situaci  musíte  mít respirátor a prokázat se  jedním ze tří  dokladů  – potvrzením o očkování, testováním  – PCR (test maximálně tři  dny starý) nebo  antigenní test jeden den starý,   či prodělání nemoci. V opačném případě se můžete obrátit na výchovnou poradkyni Mgr. Marii Zimmermannovou se žádostí o individuální konzultaci.

Pro kontakt upřednostněte elektronickou komunikaci  – m.zimmermannova@zsmojzir.cz , tel. kontakt školy  – 472731819.

Zde máte k dispozici nabídku učebních a studijních oborů pro školní rok 2022/2023 a seznam středních škol se sportovním zaměřením:

NABÍDKA UČEBNÍCH A STUDIJNÍCH OBORŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2022-2023

STŘEDNÍ ŠKOLY SE SPORTOVNÍM ZAMĚŘENÍM

Mgr. Marie Zimmermannová

výchovná poradkyně pro 2.stupeň