DISTANČNÍ VÝUKA – INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Vážení rodiče, uvědomujeme si, že distanční výuka přináší mnoho problémů při vzdělávání vašich dětí. V současné složité situaci, kdy se děti vzdělávají doma, jsou povolené INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE, které probíhají ve formátu 1 žák – 1 pedagog a může být, ale nemusí, přítomen i 1 zákonný zástupce. VYUŽÍVEJTE TÉTO MOŽNOSTI, OBRAŤTE SE NA UČITELE, NA VEDENÍ ŠKOLY… A MY VÁM VYJDEME MAXIMÁLNĚ VSTŘÍC. V záležitosti doučování se nyní neobracejte na organizaci „Člověk v tísni“, která již nemá na doučování žádnou volnou kapacitu a při doučování je rovněž omezena různými opatřeními proti epidemii. U „Člověka v tísni“ si však můžete i nadále vyzvedávat úkoly vždy v úterý a ve čtvrtek od 9:00 do 15:00 hodin.

JSME VÁM PLNĚ K DISPOZICI… VOLEJTE, PIŠTE NEBO SE ZASTAVTE… A DOMLUVTE SI INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE.

S přáním pevného zdraví

Mgr. Karel Bendlmajer

ředitel školy