OKRESNÍ FINÁLE ŽÁKŮ 1. STUPNĚ VE FLORBALU

V úterý 12. 11. 2019 se školní florbalová reprezentace žáků 1. stupně zúčastnila okresního finále soutěže Českého florbalového svazu. V konkurenci 5 týmů složených ze samých závodních florbalistů či hokejistů jsme nemohli pomýšlet na úspěch a obsadili jsme poslední páté místo. Přesto naši chlapci předvedli bojovné výkony,  v soutěži se neztratili a za to jim, stejně tak jako vedoucímu družstva, patří dík. Až na jednu výjimku navíc všichni mohou reprezentovat i v příštím roce a poté, co se ještě zlepší, vyrostou, zmohutní a zesílí může být mnohem lépe.

Reprezentace naší školy: Pavel Duna, Miroslav Jaslo, Štefan Katriňák, David Macík, Tomáš Podrábský, David Ferko, Juraj Čisár, Samuel Duna, Jaromír Hamala, Dominik Jaslo.

Karel Bendlmajer