ZŠ MOJŽÍŘ POŘÁDALA OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU CHLAPCŮ 6. a 7. TŘÍD

Florbal III. chlapci

V týdnu od 19. do 23. 11. 2018 pořádala naše škola nejprve 2 skupiny a poté i závěrečný finálový turnaj ve florbalu chlapců 3. věkové kategorie, tedy žáků 6. a 7. tříd. Výsledky si můžete projít v přiložených tabulkách. K výkonu naší reprezentace: Školu reprezentovali brankáři Jan Samo a Milan Stojka (ten se zapojil i do hry v poli) a hráči Vladimír Bendík, Roman Podrábský, Jozef Lacko, Fabius Horvát, Pavel Džudža, Emil Rác a Tomáš Duna. V soutěži, které dominují týmy složené z florbalistů, kterým ještě jakžtakž dokáží konkurovat hokejisté z Vinařské, neměla naše „parta“ šanci na úspěch. Už postup ze skupiny přes Povrly byl maximem možného a také dílem štěstí, ale dál to prostě nešlo. Ve finálovém turnaji jsme byli jednoznačně nejslabším účastníkem a od soupeřů jsme dostali pořádné příděly. Chlapcům bych ale i tak chtěl za reprezentaci školy poděkovat. Nedá se jim upřít snaha a bojovnost, ale to prostě na specialisty nestačilo a už taky nikdy stačit nebude. Turnaj celkově naprosto zaslouženě ovládla Stříbrnická, která všechna svá utkání s přehledem vyhrála a obhájila tak prvenství z loňského roku.                                                                                                                                                    K. Bendlmajer