MINIKOPANÁ ŽÁKŮ 6. A 7. ROČNÍKU – MÁME BRONZ!

Po hladkém postupu ze základní skupiny se náš tým zúčastnil okresního finále, které se konalo v pátek 12. 10. 2018  na hřišti ZŠ České mládeže. I zde naše reprezentace nezklamala, i když podle slov trenéra magistra Martina Jarábka mohlo být umístění ještě lepší. Ve finálovém turnaji oproti základní skupině byl náš výběr posílen o Jana Horvátha a nakonec jsme po dvou porážkách (2:4 se ZŠ Rabasova a 3:6 se ZŠ Palachova) a jednom vítězství (4:1 se ZŠ Pod Vodojemem) brali bronzové medaile. I to je samozřejmě velký úspěch, protože jsme třetí ze 16 přihlášených škol okresu Ústí nad Labem. Našim žákům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy., samozřejmě děkujeme i trenérovi Martinu Jarábkovi za vedení týmu. Konečné pořadí týmů v minikopané žáků 6. a 7.ročníku:

  1. ZŠ PALACHOVA  2. ZŠ RABASOVA  3. ZŠ HLAVNÍ  4. ZŠ POD VODOJEMEM

František Bret