Vítejte na stránkách ZŠ Hlavní 193, Mojžíř

Seznam platičů SRPŠ ve školním roce 2017-2018

Levý roh
TŘÍDA PŘÍJMENÍ A JMÉNO PLATIL SRPŠ
1.A Bagar Samo
1.A Balogová Romana 200
1.A Bubnár Martin 200
1.A Gujdová Samanta
1.A Karchňák Michal 200
1.A Karičková Milada 200
1.A Mirgová Viktorie 100
1.A Olešnanik Marek 200
1.A Olešnaniková Jana 200
1.A Ondo Michael 200
1.A Pota Fudolf
1.A Tancoš Alexander 200
1.A Trabszysová Sofie Krist. 100
1.A Turtáková Erika 100
1.A Horváthová Kamila
1.A Demeterová Patricie
1.A Šimková Natalie
1.B Ferenc Kristián
1.B Ferková Channel
1.B Gorol Dan
1.B Hamala Jaromír 200
1.B Horváthová Lucie 100
1.B Husáková Klára
1.B Hušová Alena
1.B Ineman Sebastián
1.B Kaločaiová Sofie 200
1.B Macíková Kristýna 200
1.B Marin Giprgio Roberto 200
1.B Nistor Denis
1.B Pelecháčová Martina
1.B Poláková Tereza
1.B Rybář Kristián
1.B Sárköziová Aneta
1.B Döme René
1.B Döme Tomáš
1.C Dzurko Jaroslav 200
1.C Farkášová Liliana Jenifer
1.C Giňa Tomáš 200
1.C Inemanová Babora 200
1.C Jano Patrik 200
1.C Janová Cyntie 200
1.C Kurej Marek 200
1.C Miko Antonio
1.C Nanár David
1.C Njoku Sára 200
1.C Oláh Milan
1.C Polák Dušan
1.C Poláková Sára
1.C Rác Erik 200
1.C Sarközi Ladislav
1.C Tokárová Marie 200
1.C Horváthová Sabina
2.A Dančo Roland 200
2.A Diaz Jakub
2.A Dömeová Melissa 200
2.A Emmerichová Monika
2.A Ferková Olina
2.A Ferková Simona
2.A Gabčová Tereza
2.A Hanková Laura
2.A Hanková Veronika 200
2.A Ineman Samuel
2.A Jano Nikolas 200
2.A Krajňák Filip
2.A Kašpar Jaroslav 200
2.A Kudráč Alex Jan 200
2.A Macík David 200
2.A Miko Josef
2.A Nistorová Jana
2.A Podrábský Tomáš
2.A Zeman David
2.B Dančo Stanislav
2.B Duna Michael
2.B Giňová Jennifer
2.B Horvát Pavel 200
2.B Hulzer Marek 200
2.B Jaslo Dominik
2.B Jaslo Miroslav
2.B Jaslová Denisa
2.B Jaslová Katarína
2.B Katriňák Štefan
2.B Koky Lukáš
2.B Kokyová Nela
2.B Kovárna Petr 200
2.B Kristóf David 200
2.B Lacková Vanesa
2.B Pirko-Puľo Patrik
2.B Polák David
2.B Poláková Sára
2.B Semová Tereza 200
2.B Vondrová Tereza Rozálie 100
2.C Berkyová Nikol
2.C Bernášek Dominik
2.C Čisár Juraj 100
2.C Duna Roman
2.C Duna Samuel 100
2.C Dunka Jaroslav 100
2.C Ferko David
2.C Giňo Michal
2.C Horváth Kristián
2.C Horvátová Kateřina
2.C Husák Josef
2.C Kariško Tomáš
2.C Miková Jitka
2.C NanárErik
2.C Novotný Lukáš
2.C Péterová Iveta
2.C Procházka Václav
2.C Rácová Eliška 100
2.C Samo Samuel 100
2.C Stojka Fabricio
2.C Vondrová Iveta Aurelie 100
3.A Balogová Helena 200
3.A Bernhardt Samuel 200
3.A Bodi Jan 200
3.A Cabálka Denis
3.A Dokonal Adam 200
3.A Dömeová Alena
3.A Gujdová Nikola 200
3.A Horvátová Amálie Stefanie 200
3.A Horvátovová Rozálie Terezie 200
3.A Konzalová Jessie 200
3.A Lacková Daniela
3.A Nanár Zdeněk
3.A Peterová Karolína
3.A Rafaelová Vivien
3.A Sendreiová Sabina
3.A Sinu Denis 200
3.A Šofrová Karolína 200
3.A Záveská Michaela 200
3.B Baláž Rudolf
3.B Bendíková Ráchel 100
3.B Cibríková Sára 100
3.B Demeter Marek
3.B Dunová Dominika 100
3.B Farkaš Josef Marek
3.B Giňová Rachel 100
3.B Hamalová Šárka 200
3.B Horváth Nikolas
3.B Horvátová Karolína 200
3.B Jano Milan 200
3.B Janová Sára 200
3.B Kroková Mariana 100
3.B Lendelová Melanie 100
3.B Njoku Karolína 200
3.B Svobodová Rozárka 200
3.B Šiváková Erika
3.B Venk Viktor 200
4.A Balog Jakub 200
4.A Balogová Aneta 200
4.A Berko Jason Pavol
4.A Buttová Miluše
4.A Dančo Michal 200
4.A Dančová Natálie 200
4.A Demeterová Erika
4.A Duna Pavel
4.A Fečo Dan 200
4.A Gabčo Patrik 200
4.A Gorol Nikolas 200
4.A Grundza Sebastián 200
4.A Horváth David 100
4.A Husák Tomáš 200
4.A Janová Alžběta
4.A Kocková Lucie 200
4.A Konzalová Andrea 200
4.A Kříž Karel 200
4.A Novotný Lukáš 200
4.A Poláková Nina
4.A Příhoda Jakub 200
4.A Šántová Barbora 200
4.B Bagar Erik 100
4.B Bagar Patrik 100
4.B Bodiová Karolína 200
4.B Bubnár Michael 100
4.B Daňová Viktorie 200
4.B Duna Samuel
4.B Džurban Václav 200
4.B Ferková Jana Irena 200
4.B Horč Jiří 200
4.B Horvát Adam 200
4.B Horváthová Jennifer
4.B Husák Pavel
4.B Katriňáková Štěpánka
4.B Kudráč David 200
4.B Lehečka Matěj 200
4.B Miková Natálie 100
4.B Novák Jakub
4.B Olešnaniková Vanesa
4.B Pokorný Tomáš 200
4.B Pokorný Vít 200
4.B Pukyová Pavlína 200
4.B Svobodová Štěpánka 200
4.C Duna Josef
4.C Farkášová Adéla
4.C Ferko David
4.C Horváthová Margita
4.C Ištoková Eliška
4.C Jano Kevin 100
4.C Kica Miroslav
4.C Krajíček Andrej
4.C Miková Natali 100
4.C Oláhová Vendula 100
4.C Patkaň Nikolas
4.C Peter Miroslav 200
4.C Sakajtov Michal
4.C Tankóová Eva 100
4.C Sendreiová Viktorie
4.C Ťuťo David 100
4.C Ťuťo Miroslav 100
5.A Bánomová Helena
5.A Bendík Vladimír 100
5.A Čisárová Anna 100
5.A Duna David 100
5.A Dunová Barbora
5.A Ferenc Nikolas
5.A Ferko Martin
5.A Horváthová Melisa 100
5.A Hudiová Erika
5.A Hudiová Helena
5.A Krištof Josef 100
5.A Lacková Adriana 100
5.A Makuňová Laura 200
5.A Polkorábová Denisa
5.A Rác Emil 100
5.A Vodrážka Tomáš 200
5.A Samo Jan 100
5.A Dunka Tomáš 100
5.A Farkaš Jan
5.A Šarközi Leonardo
5.A Horváthová Sofie
5.A OlahováEva Adriana 100
5.A Stojková Mercedes 200
5.A Dömeová Nikola
5.B Cibrik Denis
5.B Čonková Soňa 200
5.B Dančo Daniel
5.B Dančo Jakub
5.B Duna Tomáš
5.B Dunová Kristýna
5.B Dunová Natálie
5.B Džurban Michal
5.B Farkáš Alexej
5.B Farkáš Ladislav
5.B Gulyás Jiří 200
5.B Hajaš Mário
5.B Hajaš Ján Sebastián
5.B Halušková Vanesa
5.B Hecko Karolína 200
5.B Miková - Nikola
5.B Olešnaniková Pamela
5.B Razmiar Samir
5.B Sendlaiová Eliška
5.B Stojková Erika 100
5.B Štemberová Aneta 200
5.B Zelenko Petr 200
6.A Cibrik Jan
6.A Demeterová Sabina
6.A Doležálek Jindřich 200
6.A Dunová Nikola
6.A Džudža Pavel
6.A Džudžová Denisa 200
6.A Farkáš David
6.A Farkášová Leona
6.A Farkášová Zdeňka
6.A Ferková Erika
6.A Hergesell Lukáš 200
6.A Horvát Miroslav 200
6.A Jano Sebastian 100
6.A Janová Martina
6.A Karička Robin
6.A Koky Tomáš
6.A Kovačíková Natálie
6.A Krištof Daniel
6.A Lacko Jozef
6.A Makovičková Daniela
6.A Ondová Anna Marie
6.A Sinuová Martina Patricie 200
6.B Cibrík René 100
6.B Cibriková Vladimíra
6.B Čonková Vanesa 200
6.B Duna Martin
6.B Duna Vojtěch
6.B Dunová Jenifer 200
6.B Grundza Stanislav 200
6.B Grundzová Veronila 50
6.B Hajaš Pavel 100
6.B Horvát Fabius 50
6.B Horvátová Kateřina 200
6.B Horváthová Klaudie 50
6.B Hudiová Natálie
6.B Ištoková Aneta
6.B Makula Nicolas 200
6.B Markvartová Kateřina 50
6.B Mižigar Petr 200
6.B Peterová Sára 200
6.B Podrábský Roman 200
6.B Procházková Šárka 200
6.B Rybář Jiří 100
6.B Stojka Milan 200
6.B Tankóová Marie 100
6.B Žigová Martina 100
7.A Bubnár Adrian 200
7.A Čížek Jaroslav
7.A Dunová Claudie
7.A Ferenc René
7.A Ferencová Sabina
7.A Ferko Marek
7.A Gulykáš Roman 200
7.A Hajašová Sára
7.A Hanková Kristýna
7.A Horvát Jan 100
7.A Horváth Gabriel
7.A Jano Jan 100
7.A Katriňáková Laura
7.A Koky Josef 200
7.A Kovačiková Adéla 100
7.A Lacko Martin 100
7.A Makula Josef 100
7.A Miková Karolína 100
7.A Miková Kateřina 100
7.A Potová Žaneta
7.A Šánta António 200
7.A Tokárová Sandra 100
7.A Vinická Markéta 200
7.B Bubnár Nikolas
7.B Daněk Marek 200
7.B Döme Robert
7.B Duna Miroslav
7.B Dunová Marie
7.B Erben Miroslav
7.B Farkaš Jiří
7.B Gorol Vladimír 200
7.B Gorolová Natálie
7.B Horváth Ludvík
7.B Horváth Thomas
7.B Hrivko Miloš
7.B Hudiová Kristina
7.B Janová Gabriela
7.B Kristófová Natálie 200
7.B Kuřil Jakub 200
7.B Lacková Eva 200
7.B Likař Petr
7.B Miko Martin
7.B Rác Radek
7.B Sendlai Jakub
7.B Stojková Simona
7.B Tancoš Miroslav
7.B Tomko Josef
8.A Baláž Marek
8.A Berger Dominik
8.A Demeter Jozef 100
8.A Drbohlav Nikolas
8.A Duna Josef
8.A Hajaš Daniel
8.A Horvátová Laura
8.A Horváthová Štefánie
8.A Krajňáková Erika
8.A Kurejová Patricie
8.A Lamová Anna Thuy
8.A Makulová Michaela 200
8.A Pospíšil Jakub
8.A Svobodová Gabriela 200
8.A Tokárová Iveta
8.A Urbanská Marie
8.A Zemanová Sára
8.B Bambuch Leon
8.B Berko Denis 200
8.B Dančo Jiří
8.B Demeter Stanislav
8.B Dvořák Petr 200
8.B Dzurko Pavel 100
8.B Hanko Evžen
8.B Horvathova Tereza
8.B Horváthová Nikola 100
8.B Husák Marek
8.B Ištok Jaroslav
8.B Karolová Aneta
8.B Makovičková Kateřina
8.B Otradovská Eliška 200
8.B Peter Daniel
8.B Příhodová Denisa 200
8.B Trabszys Waldemar
8.B Vondráčková Klára 200
8.B Žoltáková Natálie
9.A Beran Tomáš 200
9.A Bunda Adam
9.A Červeňáková Alexandra 200
9.A Čonková Natálie
9.A Duna Jaroslav
9.A Dudová Lucie
9.A Dunková Kateřina 100
9.A Košíková Anna
9.A Horvátová Helena
9.A Kučerová Natálie 200
9.A Kučerová Viktorie
9.A Lendel Dominik
9.A Ličková Lucie 200
9.A Markvartová Tereza
9.A Soukupová Patricie 100
9.A Vojáček Jakub 200
9.A Záveský René 200
9.A Šmejkal Ondřej
9.B Bočková Michaela 200
9.B Boháček Patrik 200
9.B Daňková Klára 200
9.B Dvořáková Nikola
9.B Džudža Martin 200
9.B Gorol Miroslav
9.B Hanzlíková Nicole 100
9.B Hovorka Filip 200
9.B Husák Matěj 200
9.B Jano David
9.B Kariško Ladislav
9.B Lam Dominik
9.B Pražáková Lucie 200
9.B Zapletalová Vanesa 200
Pt 1 Balážová Petra 200
Pt 1 Bendík Sebastian 200
Pt 1 Dančová Vanesa 100
Pt 1 Gábor Ján 200
Pt 1 Lazok Patrik 100
Pt 1 Makuňa Vojtěch 200
Pt 1 Simon Jaroslav 200
Pt 1 Rusenková Miroslava 100
Pt 2 Bandy Štefan 100
Pt 2 Bendík Tomáš 100
Pt 2 Kurej Anton 100
Pt 2 Kurej Nikolaj 100
Pt 2 Miková Natálie 100
Pt 2 Sendreiová Vanesa 100
Pt 2 Šofrová Pavlína 200
Pt 2 Vekoňová Nela 100
Pt 2 Kovárnová Pavla 200
Pt 2 Bolvan Mikuláš
Pravý roh
© Copyright 2007 Demo. All rights reserved.