Sdružení rodičů a přátel školy

Hlavním smyslem SRPŠ je spolupráce se školou při výukových i mimovýukových akcích a jejich finanční podpora. Za tímto účelem se pravidelně scházejí 3x ročně (1x při úvodní a 2x při čtvrtletních rodičovských schůzkách v prosinci a dubnu).

Seznam platičů SRPŠ ve šk.roce 16-17

Zápis ze členské schůze výboru SRPŠ při ZŠ Hlavní dne 13. 9. 2016

Přítomni : členové dle prezenční listiny, host – ředitel školy p.Bendlmajer

Celý zápis ze schůze SRPŠ 2016 ke stažení ve formátu .doc zde.

Ke stažení ve formátu pdf zde.

Program jednání :

1. Přivítání, úvod, prezence – p. Bendlmajer,
  2. Doplnění kontaktů na členy výboru – maily, telefony
  3. Jednání o dalším fungování SRPŠ a výši členských příspěvků V loňském školním roce došlo k obrovskému propadu, kdy příspěvky SRPŠ nezaplatila zhruba polovina zákonných zástupců žáků. Částka, se kterou mohlo SRPŠ hospodařit, se tak podstatně snížila. Díky tomu nebylo možné realizovat řadu akcí. Vzhledem k tomu pedagogická rada školy projednala výši příspěvku a dohodla se na tom, že výboru rodičů předloží ředitel školy návrh na snížení příspěvku na 100,- Kč/dítě. Rodiče ale s tímto návrhem nesouhlasili a naopak odhlasovali zachování stávající výše příspěvku (200,-Kč/dítě) s tím, že kdo by měl s jednorázovou platbou problémy, může si ji rozložit do dvou splátek. První část (ať už celých 200,-Kč nebo pouze 100,-Kč jako první splátku), je nutné zaplatit do konce měsíce října 2016, případnou druhou splátku pak do konce měsíce ledna 2017.
  4. Informace o čerpání za rok 2015/2016 a plán na rok 2016/2017 pak předloží ředitel školy na další schůzi výboru SRPŠ, která proběhne do konce roku 2016.

zápis provedl: Mgr. Karel Bendlmajer

V Ústí nad Labem, dne 13. 9. 2016

Schválení čerpání prostředků SRPŠ v roce 2016/2017

Kde stažení ve formátu .doc zde

Na schůzi výboru SRPŠ dne 6. 12. 2016 bylo schváleno čerpání prostředků – viz. přiložená tabulka. Dále bylo projednáno vstupné na akademii v tomto školním roce a odsouhlasen následující postup. Vstupné zůstává stejné ve výši 30,-Kč/osoba, pouze každý vystupující žák obdrží 1 volnou vstupenku pro rodinného příslušníka.

Akce Přibližný termín Použití
Mojžířská florbalová liga únor – červen 3.000,- ceny pro hráče
Školní akademie květen 3.000,- Zajištění techniky 2 000,-
Občerstvení pro vystupující 1.000,-