Akce školní družiny

Sauna

Pravý roh Levý roh

Zábavné odpoledne

Dne 25.4. 08 měly děti Zábavné odpoledne. Vyzkoušely si Módní přehlídku v netradičních kostýmech, které si samy nachystaly. Pokračovali jsme Ochutnávkou, kde si každý se zavázanýma očima ochutnal nějaké potraviny, např. : česnek, čokoládu, mrkev, syrovou bramboru, cibuli………byla legrace. Také jsme vyhlásili soutěž – Kreativní účes – můžete sami posoudit, jak to dopadlo. Zábavu jsme si zpestřili ještě hudbou, tancem, povídáním vtipů a šprýmů. Pro velký úspěch si takové odpoledne někdy rádi zopakujeme !!!

Zvířátková Noc

V pátek 20.3.2015 se děti z družin sešly na akci Zvířátková noc. Během večera si děti užily spoustu zábavy, soutěží a her, také kreslily a luštily kvíz se zvuky zvířat. Večer prošly stezkou s úkoly. Kostýmy byly úžasné, rodičům děkujeme za pomoc při jejich výrobě.

Vesmírná noc

V pátek 10.4.2015 se děti 4. a 5.tříd sešly na družinové akci Vesmírná noc. Děti se připravovaly důkladně už předem výrobou dekorací, kostýmů a výzdobou herny. Hlavním programem byla Vesmírná diskotéka prokládaná tanečními a pohybovými soutěžemi, pantomimou, scénkami, kresbou vesmíru a zábavnými úkoly. Zlatým hřebem byla stezka odvahy. Kostýmy byly nápadité a některé obzvlášť propracované. Děkujeme rodičům za pomoc dětem