Školní družina je umístěna v budově školy, má samostatný vchod vybavený kamerovým systémem.

Ke třem kmenovým hernám patří i samostatná ranní družina s počítači, šatna a zrcadlový sál, kde se hrají pohybové hry a pořádají zábavná odpoledne.Chodba ŠD je vyzdobená dlouhodobými projekty jako např. : „Cirkus”, „Podmořské akvárium” a „Život v lese a na louce”. Slouží i k pohybovým relaxačním činnostem. Všechny herny jsou částečně s kobercovým povrchem, zařízené vhodným nábytkem. Jsou prostorné, světlé, barevně vymalované a vyzdobené pracemi dětí. Každá herna má svou televizi, video, CD přehrávač a domácí kino.

Vychovatelkye-mail
Naďa Šmahelová (vedoucí) n.smahelova@zsmojzir.cz
Marie Juklová m.juklova@zsmojzir.cz
Ivana Zaujecová i.zaujecova@zsmojzir.cz