Vážení rodiče vycházejících žáků.
Přihlášky pro 2. kolo přijímacího řízení na střední školy je nutné podat v období od 19. 5. do 25. 5. 2026 v listinné nebo elektronické podobě.
V případě zájmu o pomoc s vyplněním přihlášky v listinné podobě se můžete dostavit dne 20. 5. od 14. 00 do 16. 00 na vedení školy s občanským průkazem.
Zároveň mějte připravené obory, na které chcete dítě přihlásit. Seznam oborů a škol pro 2. kolo přijímacího řízení budou zveřejněny na digitálním přihlašovacím systému dipsy.cz
(oficiálně https://dipsy.gov.cz/ ) dne 19. 5. 2026.
Na této adrese lze podat přihlášku v elektronické podobě.
Mgr. Marie Zimmermannová
výchovná poradkyně pro 2. stupeň
