2. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA STŘEDNÍ ŠKOLY

Vážení rodiče vycházejících žáků.

Přihlášky pro 2. kolo přijímacího řízení na střední školy je nutné podat v období od 19. 5. do 25. 5. 2026 v listinné nebo elektronické podobě.

V případě zájmu o pomoc s vyplněním přihlášky v listinné podobě  se můžete dostavit dne 20. 5.  od 14. 00 do 16. 00 na vedení školy s občanským průkazem.

Zároveň mějte připravené obory, na které chcete dítě přihlásit. Seznam oborů a škol pro 2. kolo přijímacího řízení budou zveřejněny na digitálním přihlašovacím systému dipsy.cz

(oficiálně  https://dipsy.gov.cz/ ) dne 19. 5. 2026.

Na této adrese lze podat přihlášku v elektronické podobě.

Mgr. Marie Zimmermannová

výchovná poradkyně pro 2. stupeň